Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastanın yattığı yerin konforlu olması en önemli etkenlerden bir tanesidir. Bu nedenle hasta karyolası önemi fazla olmakla beraber, hasta karyolası çeşitlerine bakarak modelleri seçebilirsiniz. Fiyat ve türe özgü sizlere sunacağımız aşağıdaki modellere bakarak, konforlu hasta karyolası satın alabilirsiniz.

Hasta Karyolası Çeşitleri 2018

Karyolaların çeşitlerine baktığımızda 2018 yılı için rahatlığın ve konforun bir arada olduğunu söyleyebiliriz. Hastaların mevcut hastalık yani kronik durumlarına göre tasarlanabilen hasta karyolaları, günümüz şartlarında plan ve bütçeye uygun olarak tasarlanabilir. Bunun için imalatçı firmalar ile temas kurmak mantıklı gelecektir sizlere. Hastaların mevcut durumlarına göre doktor tarafından da önerilebilen hasta karyolası, kullanıma bağlı olarak iyileşme sürecinde büyük katkı sağlayabilir. Bu nedenle ailelerin büyük çoğunluğu kendi hastaları için en iyi hasta karyolası satın almakta veya kiralamak isteyebilir. Burada dikkat edilmesi gereken firmaların sizlere vereceği garanti süreci ve fiyatların uygun olmasıdır.

Ev tipi hasta yataklarına baktığımızda içindeki malzeme durumu ve kullanılan parçaların mevcut stillerine bağlı olarak fiyatların değiştiğini görebiliriz. Manuel hasta yatakları her ne kadar ucuz kalsa da, otomatik hasta yataklarına bağlı olarak ülkemizdeki çoğu hasta yakını otomatik performanslı hasta karyolası satın almaktan yana tercihlerini kullanır.

Hasta Karyolası Çeşitleri 2019

Son yıllarda hasta karyolası çeşitlerine baktığımızda artık konforun ve uygun fiyatların kendilerini tamamladığını görmekteyiz. Bunlara baktığımızda manuel hasta yatakları, motorlu hasta yatakları, asansör sistemi ile çalışan hasta yatakları ve yoğun bakım hastaları için verilen hasta yatakları gelmekte. Normal ve ağır hasta olanlar için tasarlanan bu hasta yatakları 2019 yılında çok farklı stiller ile karşınıza gelecektir.