skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatağı Kiralama Avcılar

Hasta Yatağı Kiralama Avcılar

Hastalık insanın bedenen, ruhen ve sosyal yönden bir eksikliğinin olmaması durumudur. İstenmeyen bir trafik kazası omuriliği zedeleyip kişiyi yatağa bağımlı kılabilir. Bu yatağa bağımlılık süreci doğuştan başlayan bir süreçte olabilir. Bu durumlar kalıcı sorunlardır ve yatağa bağımlılık ömür boyu olmaktadır. Bazı durumlarda ise ameliyat sonrası bakım, doğum sonrası bakım ve ayağın alçıda olması gibi geçici kırıklardan dolayı bakım ve tedavi alması gerekmektedir. Hastaların ihtiyaç duyduğu kaliteli bakımı vermek amacı ile ev tipi konforlu hasta yatakları üretilmiştir. Hizmetlerimizden biri olan hasta yatağı kiralama Avcılar firmamızdan alabileceğiniz bir hizmettir. Hasta yatakları günümüzde çok farklı modellerde üretilmektedir. Ancak her yatakta bulunması gereken temel özellikler vardır.

Hasta Yatağı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasta yatağı satın alırken öncelikle hastanın konforunu düşünmelisiniz. İnsan vücudu uzun süre basınca maruz kalırsa kalça, kuyruk sokumu, dirsek, ayak topuğu gibi yerlerde basınç yarası denilen tedavi zor olan yaralar oluşmaktadır. Bu yaraların oluşmaması ve hastanın sağlığını korumak amacı ile havalı yatak kullanmalısınız. Havalı yataklar vücutta dolaşan oksijen seviyesini arttırır. Vücutta masaj etkisi yaratır. Hasta yatakları kişiye evde kendi yataklarında yattığı izlenimini vermek amacı ile ahşap görünümlü hasta yatağı seçebilirsiniz.

Hasta Yatağı Avcılar

Hasta Yatağı Avcılar

Hasta yatakları pozisyon verme yeteneğine sahip olmalıdır. Çünkü bir kişinin yatan hastaya pozisyon vermesi çok zor olmaktadır. Bu sebeple hastaya pozisyon veren hasta yatağı kullanmak hem hasta hem de hastaya bakım veren kişi açısından çok önemli bir detaydır. Hasta gezip dolaşamadığı için dış dünya ile iletişimini belli bir seviyede kaybetmiştir. Ancak kuşların sesini dinlemek ve dışarıda ki çocukları oyun oynarken seyretmeyi seven hastalar için hasta yatağını cam kenarında bulundurmak önemli bir detay olacaktır. Bu amaç doğrultusunda hasta yatağı satın alırken tekerlekli hasta yatağı satın almalısınız. Hizmetlerimizden içinden hasta yatağı kiralama Avcılar firmamızdan satın alabileceğiniz bir hizmettir. Hastanız için en doğru hasta yatağına karar vermeden önce firma elemanımız ile görüşmenizi ve bilgi almanızı öneririz.

Avcılar İlçesi Hasta Yatağı Kiralama

Kısa süreli kullanım için hasta yatağına ihtiyaç duyuyor iseniz hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama Avcılar firmamızdan satın alınabilecek bir hizmettir. Hasta yatağı kiralama ile bütçenize yardımcı olabileceği gibi bir süre sonra evde fazlalık bir eşya konumuna gelebilmektedir. Hasta yatağı modellerimizi firmamızdan kiralayabilir ve ihtiyaç halinde bu süreyi bizimle iletişim kurarak uzatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir