skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar

Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar

İster kısa, isterse uzun süreli olsun, yatağa bağlı hastalıklarda, yatak seçimi önem taşır. Hastanın yaşı, yatakta geçireceği süre, yatak seçiminde etkili olan kriterler arasındadır.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatakları seçilirken, hastalığın yatış süresi önem taşır. Hasta yatağı kiralama Bağcılar, bu konuda önde gelen firmalar arasındadır. Firma olarak hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir:

  • Hasta yatağı kiralama ve satış hizmeti
  • Hasta karyolası kiralama ve satışı
  • Havalı yatak temini

Hasta Yatakları iki, üç ve dört motorlu çeşitleri ile öne çıkan modellerdir. Bunlar, fonksiyonlarına göre çeşitlendirilebilir. Havalı yataklar, çocuk hasta yatakları, ahşap ev tipi hasta yatakları, ilk akla gelenlerdir. Bazı hasta yataklarında, anti bakteriyel özellikler de bulunur. Bu husus, özellikle uzun süre yatan hastalar için önem taşır. Havalı yatak tipleri de ileri yaş grubunda olanlar için, önem taşıyan yatak türleri arasındadır. İleri yaş grubunda olan kişilerin, ciltleri oldukça incedir. Onların bu özellikleri, uzun süre yatış durumlarında, cilt yüzeyinde yaraların açılmasına neden olabilir. Bu sebeple, seçilecek yatağın, havalı olması, vücudun yara almasını önleyecektir. Farklı tasarımları bulunan bu yatak türleri, kan dolaşımını hızlandırmaya yarayacaktır. Sürekli hava alan yapısı ile terlemeyi önlemeye yardımcıdır. Hasta yatağı kiralama Bağcılar, her türlü hasta yatağı çeşidi ile hizmet sunmaktadır.

Bağcılar’Da Hasta Yatağı Temini ve Kiralama Hizmeti

Hasta yatağı kiralama Bağcılar olarak, hasta yatağı temini, satışı ve kiralama hizmeti sunmaktayız. Uzun süreli hastalıklarda yatak satışı yapıldığı gibi, kısa süreli yatışlar için, kiralama hizmeti de verilmektedir. Kiralama hizmeti, daha ekonomik olması açısından, kısa süreli kullanımlarda tercih edilmektedir. Kumandalı olan hasta yatakları, yatay, oturur pozisyonlara gelebilmekte ve birçok fonksiyonu gerçekleştirmektedir. Kimi türlerinde, abc sistem özelliği bulunur. Ayrıca, evlerinde tedavi görecek hastalar için, ev tipi karyolalar önerilir. Ahşap görünümlü tasarımları, ev sıcaklığını vermek için dizayn edilmiştir. Bu sayede, yatan hastalar için, ev rahatlığını yaşatmayı ve psikolojik olarak mutlu etmeyi hedeflemiştir. Tüm bu hasta yatak çeşitlerini, firmamızdan temin etmeniz mümkündür. Kaliteli ve dayanıklı ürün çeşitlerimiz için, firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir