skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatağı Kiralama Başakşehir

Hasta Yatağı Kiralama Başakşehir

Hasta yataklarımız birbirinden farklıdır. Hastaların özelliklerine göre yatak tercihinde bulunulmalıdır. Motorlu özelliğe sahip hasta yatakları doksan derecelik bir açıya kadar hareket edebilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda yukarı aşağıya olacak şekilde kırk beş derecelik hareket özelliği vardır. Hastaların hareket ettirilmesini sağlaması amacı ile en kullanışlı ürünlerimiz arasında yerini alır. Hasta yatağı kiralama Başakşehir ile hasta yatağına ulaşma imkanınız var. Ürünlerimiz hasta dışında evde kullanmak isteyen müşterilerimiz için özel olarak üretiriz. Evde kullanımı rahat olsun diye yan kısımları ve başlık kısımlarını plastik olarak üretiriz. Bu sayede hasta yakınları yatağı istedikleri şekilde rahat ettirebilirler. Ürünlerimiz bu nedenle kullanışlıdır.

Kiralık Hasta Yatağının Özellikleri

Yataklarımızı anti bakteriyel özelliklere bağlı olarak üretiyoruz. Plastik başlıklarımızın sökülüp temizlenerek yerine takılma özelliğimizi bulundururuz. Yataklarımız anti bakteriyel özelliği sayesinde mikrop gibi dış etkilerden korunma özelliğine sahip yapısında bulundururuz. Yataklarımızın iki yüz kiloya kadar taşıma kapasitesi bulunur. Yataklarımızın üst kısımlarında hava deliklerimiz bulunur. Hava delikleri hastaların terlemesini engeller. Yataklarımızın her kısmında serum takma olanağı bulundururuz. Hastalarımızı heder etmemek için yataklarımızı elektrik kesildiğinde de çalışabilmesi için pil ile çalışma özelliği bulundururuz. Ürünlerimiz dokuz volt ile rahatlıkla çalışır. Hasta yatağı kiralama Başakşehir olarak yataklarımızı kiraladığınız zaman da sizlere yardımcı olmaya devam ederiz.

Başakşehir Hasta Yatağı Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır?

Hasta yatağı kiralama Başakşehir olarak bizden hasta yatağı kiralama hizmeti aldığınız zaman da sizlere desteğimizi kesmiyoruz. Ürünlerimiz sizlerin rahatlıkla silinebilmesi için tasarlanır. Yataklarımız oldukça konforlu olarak üretiriz. Yan korkuluklarını oldukça işlevsel olarak üreterek sizlere rahatlık sağlarız. Yataklarımızın üzerinde yer alan buton sayesinde yataklarımızı istediğiniz pozisyona çevirebilirsiniz. Hasta yataklarımız tekerlekli olarak üretiriz. Ancak tekerleklerinin sabitlenmesi için fren sistemimiz yer alır. Ürünlerimizin kiralanmasında teslimat ve kurulum hizmetlerimiz ücretsiz olarak sizlere sunulur. Yapmanız gereken tek olay sipariş vermenizdir. Siparişinizi verdikten kısa bir süre sonra siparişinizin teslim işlemini yerine getiririz. Aynı zamanda sizlere yatak hakkında kısa bir eğitimde vermekteyiz. Bu sayede ürünlerimizi kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamanıza da gerek kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir