skip to Main Content
Hasta Yatağı Kiralama Bayrampaşa

Hasta Yatağı Kiralama Bayrampaşa

Bazı insanlar doğuştan fiziksel ve zihinsel doğar. Bu durumda ömür boyu hasta yatağında bakım görmesi gerekebilir. Bazı insanlarda hayatlarının belli bir kesitinde farklı dış etkenler sebebi yürüme yetisini kaybedebilir ve hasta yatağı içinde tedavi görmesi gerekebilir. Tedavi ve bakım süresi ömür boyu olabileceği gibi temel neden ortadan kalkana kadar da olabilir. Uzun süre hastane ortamında bakım almak ise imkansız olan bir şeydir. Bu ihtiyaç doğrultusunda çok fonksiyonlu ev tipi hasta yatakları tasarlanmış ve kullanılmak üzere piyasaya sürülmüştür. Ev tipi hasta yatakları yatak içinde tedavi ve bakım görmesi gereken kişilerin hayatını kolaylaştırmak amacı ile tasarlanmıştır. Kısa süreli hasta yatağı içinde bakıma ihtiyaç duyan hastalar için hasta yatağı satın almak yerine hasta yatağı kiralanabilir. Hasta yatağı kiralama Bayrampaşa firmamızın verdiği bir hizmettir.

Hasta Yatağını Kimler Kullanabilir?

Hasta yatağı hastanın evde bakımı kolaylaştırmak amacı ile üretilmiş özel yataklardır. Farklı model ve özellikler ile hasta yatakları tasarlanmıştır. Hasta yatağını doğuştan yürüme ve zihinsel engelli olanlar, kısmi ve tam felç geçirmiş olanlar, kaza sonrası yürüme yeteneğini kaybetmiş olanlar, ameliyat sonrası bakım gereken durumlar, doğum sonrası bakım gibi sebepler ile hasta yatağı kullanılabilir.

Kullanılacak Hasta Yatağının Özellikleri

Hasta tüm gününü hasta yatağı içinde geçirdiği için hasta yatağı konforlu ve rahat olmalıdır. Hasta yatağının iki yanında korkuluk olmalıdır. Hasta istemsiz bir davranışta bulunduğunda düşmemesi için bu önemli bir detaydır. Hasta yatağı tekerlekli olmalı ve tekerlekler kilitlenme özelliğine sahip olmalıdır. Hasta yatakları elektrik kesintisi yaşandığı takdirde çalışabilmesi ve hizmetin yarım kalmaması için pille de çalışma özelliği göstermelidir. Pozisyon verme özelliğine sahip olmalıdır. Hasta yatağı kiralama Bayrampaşa firmamızda tüm hasta yataklarımızda bu özellikler bulunmaktadır. Önceliğimiz hasta güvenliği ve rahatlığıdır.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetinden Faydalanma

Hasta yatağı kiralama Bayrampaşa firmamız farklı özelliklerde ve modellerde hasta yataklarını kiralama hizmeti vermektedir. Kısa süreli hasta bakım ve tedavisi için hasta yatağına ihtiyaç duyuyorsanız hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hasta yatağı kiralayarak maddi olarak bütçenize yardımcı olduğunuz gibi kullanım sonrası hasta yatağı evinizde yer kaplamaz. İhtiyaç halinde ise bizimle iletişim kurarak kiralama süresini uzatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir