skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatağı Kiralama Beşiktaş

Hasta Yatağı Kiralama Beşiktaş

Hastanın ne kadar süre yatakta yatağı belirli olmadığında ve iyileşme döneminden sonra elden çıkarmak için uğraşmamak adına hasta yatağı kiralamak daha mantıklıdır. Hastanızın sağlık sorununa göre uygun olan yatağı kiralamanız hasta bakımı için çok kolay olacaktır. Son yıllarda satın almak yerine kiralama talepleri giderek artış göstermiştir. Hasta yatağı kiralama Beşiktaş en sık tercih edilen bölgelerden birisidir. Nekahet dönemi uzun süren kişiler için geniş fonksiyonlara sahip olan yataklar kiralanmalıdır. Hasta yatağı kiralanması ya da alınması konusunda kararsızlık yaşıyorsanız hastanızın durumuna göre karar verebilirsiniz. Hasta yataklarının hastanın durumuna göre seçilmesi gerekir. Hastada yatak yarası oluşumu ve güvenliği göz önüne alınmalıdır.

Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatakları otomatik, kumandalı, motorlu ve hasta yıkama yatağı olarak dört farklı çeşittir. Otomatik hasta yatakları hastalar için çok kullanışlıdır. Otomatik yatakların hareket fonksiyonu çok gelişmiştir. Özellikle felçli olan hastalar için en kullanışlı olanları otomatik yataklardır. Kumandalı yatakları hasta hareket etmeden yerinden istediği pozisyona getirebilir. Motorlu yataklar motor sayısına gör farklılık gösterir. Motor sayısı arttıkça yatağın fonksiyonu artar. Yatağın şeklinin değişmesi, boyunun yükselip alçalması ve hareket yeteneği motor gücü ile ilişkilidir. Bu yatakların fiyatları belirlenirken yine motor sayısı baz alınır. Hasta yıkama yatağı ise felç ve bitkisel hayat gibi durumlarda hastanın rahat yıkanabilmesi için üretilmiştir. Hastanın yattığı yatağın üzerine konur ve şişirilerek küvet şekli verilir. Bu sayede hasta çok rahat bir şekilde yıkanabilir. Hasta yatağı kiralama Beşiktaş firmasında farklı modellerde ve özelliklerde üretilen her türlü yatak çeşidine ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan yatağı kiralamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yatağı Beşiktaş

Hasta Yatağı Beşiktaş

Hasta Yatağı Kiralanmalı mı? Yoksa Alınmalı Mı?

Felç, koma ve ileri derecede kas hastalığı olan hastaların ne kadar süre yatağa bağımlı olacağı belirli değildir. Bu hastalar için hasta yatağını satın almak en doğrusu olacaktır. Hastanızın iyileşme süresi kısa sürecekse ve sağlık sorunu çok ciddi değil ise uygun özellikteki yatağı kiralayabilirsiniz. Yatak kiralamadan önce güvenilir firma ve fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ediyoruz. Firmamız Beşiktaş ilçesinde yatak kiralama ve satın alma işlemlerini güvenilir ve kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir. Bütçenize uygun olan hasta yatağı yatak modellerini firmamızdan bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir