skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatağı Kiralama Beylikdüzü

Hasta Yatağı Kiralama Beylikdüzü

Hasta yatağı kiralama Beylikdüzü işlemlerinde dört motordan oluşan hasta yatağımızı kiralama imkanınızda vardır. Ürünümüz ağır rahatsızlığı bulunan kişiler için üretilmiştir. Hasta yatağımızın kullanımı oldukça kolaydır.  Yatağımız hastanın ve hasta bakıcısının kullanımının kolay olması amacı ile el kumandası ile üretilmiştir. Ürünümüz uzaktan yönetilebilir. Aynı zamanda yatağımızın yan kısmında bulunan kumanda yardımı ile yönetimi mümkündür. Hasta yatağımız paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Hasta yatağımızın üç yüz altmış derece dönme özelliği vardır. Bulunan tekerlekleri ile yatağınızı her yere taşıyabilirsiniz. Hasta yatağımız özel malzemelerden üretilmiştir. Üretilmiş olan malzemeleri ile hijyenik bir yapısı bulunur. Ürünümüzün aynı zamanda dört adet serum asma yeri bulunur.

Hasta Yatağında Rahat Ettiren Özellikler

Hasta yatağımızın kişilerin isteklerinin üzerine üretilmiş olan bir yatağımızdır. Yatağımızın elektrikle çalışma özelliği olduğu gibi pille çalışma özelliği de vardır. Yataklarımızda bu özelliğinin bulunmasının nedeni ise yataklarımızın elektrik kesildiğinde bile hastalarımızın rahat bir şekilde kullanmasını sağlamaktır. Hasta yataklarımızda acil müdahale sistemini bulundururuz. Bu sistem sayesinde ürünlerimize kolay bir erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zaman da ürünlerimizde kilit sistemi yer alır. Kilit sistemi yatağınızı sabitlemenize yardımcı olur. Yatağımızın boyalarının sağlığa bir zarar vermesini önlemek amacı ile ürünlerimizin boyama işlemini fırınlama yaparak gerçekleştiririz. Hasta yatağı kiralama Beylikdüzü olarak bizim için sağlığınız oldukça önemlidir. Hasta yatağımızın iki yüz kiloya kadar bir taşıma kapasitesi vardır. Güçlü malzemeleri kullanarak üretiriz. Ürünümüze iki yıl garanti veririz. Aynı zamanda on sene de parça garantisi vermekteyiz.

Hasta Yatağı Kiralama

Yatarak tedavi edilmesi gereken hastalarda hasta yatağı kullanımı gerekir. Bu nedenle hasta yatağı üretimlerimizi her hastaya uyumlu olacak şekilde gerçekleştiririz. Bu sayede hastalarınızın en kısa zamanda iyileşme olasılığı da oluşur. Ürünlerimizi satın alma imkanınız olduğu gibi daha az bir ücret karşılığında kiralama imkanınız da vardır. Bu sayede hastanız iyileştiği zaman yatağımızı geri teslim edebilirsiniz. Hasta yataklarımızın kusursuz bir şekilde teslim edilir. Hasta yataklarımızı sizlere temiz ve hijyenik bir şekilde teslim ederiz. Hasta yatağımızı kiraladığınız zaman kullandığınız süre boyunca bir arızanın meydana gelmesi durumunda sizlere ücretsiz servis hizmeti sunarız. Hasta yatağı kiralama Beylikdüzü olarak yataklarımızın her sorununda sizlere hizmet vermeye devam ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir