skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatağı Kiralama Esenler

Hasta Yatağı Kiralama Esenler

Hastalık halinde kişi sosyal hayatını sürdüremez ve depresyona girebilir. Hareket etme yeteneğini kaybetmiş bir hasta ise bir başkasının bakımına ihtiyaç duyduğu için kendini eksik hisseder. Hastalık kişiyi ruhen, bedenen ve sosyal yönden etkileyen bir durumdur. Felç, ayak kırığı gibi hareket kısıtlılığı, doğum sonrası bakım gibi sebepler ile hasta yatağında kişi tedavi görmesi gerekebilir. Hasta yatağında tedavi gördüğü süre içerisinde bir kişinin yardımına ihtiyaç duyar. Hastaya bakım aşamasında yardımcı olan kişi ise hastaya pozisyon verirken bel ağrısı gibi sağlık sorunları yaşayabilir. Hastaya bakım verdiği süre içerisinde sosyal hayatı kısıtlanır ve ruhsal sorunlar yaşayabilir. Hasta bakımında bulunan kişi bir süre sonra sağlık sorunları yaşamaya başlar.

Günümüzde hasta bakıcının yükünü hafifletmek ve hastanın var olan sağlığını korumak amacı ile ev tipi hasta yatakları üretilmiştir. Hasta yatakları hastanın kendi bakımına katılmasını sağlarken hastayı psikolojik olarak olumlu etkiler. Hastanız için hasta yatağı satın almak yerine hizmetlerimizden olan hasta yatağı kiralama Esenler firmamızdan satın alabilirsiniz.

Hasta Yataklarının En Önemli Özellikleri

Hasta yatakları hastanın konforunu ve güvenliğini sağlarken var olan sağlıklarını da korumalıdırlar. Hasta yataklarının iki yanında da korkuluk bulunmalıdır. Hasta yatakları pil ve elektrik ile çalışmalı ve pozisyon verme özelliğine sahip olmalıdır. Hasta yatakları istenildiği odaya taşınabilmesi amacı ile tekerlekli olmalı ve tekerlekler kilitlenme özelliğine sahip olmalıdır. Hastanın sıvı tedavisinin devamının sağlanabilmesi için hasta yatağına portatif olarak serum askılığı takılmalıdır. Hastanın öz bakımının devamını sağlamak amacı ile mini küvet baş kısmına portatif olarak takılmalıdır. Hasta yatağının baş kısmı, ayak kısmı, orta kısım yükseltilme ve alçaltılabilme özelliğine sahip olmalıdır. Hasta yatağı kumanda aracılığı ile yükseltilip alçaltılabilmelidir. Hasta yatakları antibakteriyel bir özelliğe sahip olmalıdır. Ayrıca günümüzde ahşap görünümlü, deri görünümlü hasta yatakları üretilmektedir. Ayrıca bazalı hasta yatakları hastanın eşyalarını muhafaza etmek amacı ile kullanılabilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralamak İçin 3 Önemli Sebep

Hasta yatağı kiralama Esenler bölgesinde hizmet veren firmamız hastanızın var olan sağlığını korumak ve hastanızın iyileşme sürecini hızlandırmak amacı ile farklı model ve tasarımlarda hasta yatakları satmaktadır. Kısa süreli kullanım için hasta yatağı kiralamak yerinde bir karar olacaktır. Hasta yatakları ev ortamında bir yer kaplamakta ve kısa süreli kullanım sonrası ev de fazlalık bir eşya konumuna düşmektedir. Bir süre kullanılan hasta yatakları depoda, tavan arasında muhafaza edilmekte ve sürekli bir yerden başka bir yere taşınmaktadır. Bir süre sonra ise uygun fiyata satılarak elden çıkarılmaya çalışılmaktadır.

Ev Tipi Hasta Yatağı Kiralama

Ev ortamında kullanılan hasta yataklarını kiralayarak bu sorunları yaşamayabilirsiniz. Hasta yatakları fiyatları hasta yataklarının özelliklerine göre değişmektedir. İhtiyaç duyduğunuz hasta yatağı maddi bütçenizi sarsacak bir fiyata sahip olabilir. Bu durumda hasta yatağını kiralayarak maddi bütçenizi koruyabilir ve ihtiyaç halinde kiralama sürecini uzatabilirsiniz. Hasta yatağı satın alırken siz ene iyi hizmeti verecek hasta yatağını satın almak pahalı bir işlem olabilir. Ancak hasta yatağını kiralama sürecinde istediğiniz model ve özellikte ki hasta yatağını kiralayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama Esenler firma elemanımız ile iletişim kurarak detaylı bilgi edinebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir