skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatağı Kiralama Güngören

Hasta Yatağı Kiralama Güngören

Hasta yataklarının tercih edilmesinin nedeni hastanede sağlanan konforu evde de devam ettirmektir. Hasta yatağı kiralama Güngören hastalarınızın sağlık durumunu iyileştirmek ve korumak için doğru hasta yatağı üretimini gerçekleştiriyoruz. Yataklarımızın her biri hem görüntü olarak hem de özellik olarak birbirinden farklı olarak üretilmiştir. Yatarak zaman geçiren hastalarınızın kas ve iskelet yapılarının korunmasını sağlamak için özel olarak üretiriz. Hastaların doğru ve rahat bir uyku uyumasını sağlar. Yataklarımız hastaların ağrılarını azaltmak amacı ile üretiriz. Ürünlerimizin pozisyon verme özelliği de bulunur. Bulunan bu özellik hastaya bakan kişinin yükünü hafifletmek amacını sağlar. Hastalarınızın yatağını kendisinin hareket ettirmesi durumu vardır. Ürünlerimizin yan kısmına kumanda ekleyerek bu imkânı sağlarız.

Hasta Yatağı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Hasta yataklarımız arasında seçim yaparken hastanıza uygun olarak tercihte bulunmalısınız. Hastalarınızın sürekli yatması gerektiği için hastalarda ağrılar meydana gelmeye başlar. Bu nedenle yatak seçiminizi yaparken öncelikle kas ve kemik yapısını koruyacak olan ürünü tercih etmelisiniz. Hasta yatağınızı seçerken pozisyon alma durumunun da olmasına dikkat edilmelidir. Hasta yatağı kiralama Güngören olarak yataklarımızda pozisyon alma özelliği bulundururuz. Bunun nedeni ise kendi pozisyonlarını seçme olasılığını sağlamaktır. Hasta yataklarımızda, hastalara bakım yapabilme durumunun olmasını sağlarız. Hasta yataklarımızın tam donanıma sahip olması için geliştirmeye devam ederiz. Ürünlerimizde farklı görünüm özelliklerini de bulundururuz. Modern tercihlerde bulunarak ürünlerimizin hastalara destek vermesine yardımcı oluruz. Hasta yataklarınızda korkuluk olmasına özen gösterilmelidir. Hastanın düşme durumunu engellemek amacı ile hasta yataklarımızın her iki kısmında da korkuluk bulundururuz. Bu sayede güvenliğimizi en üst seviyeye taşımış oluruz.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yataklarımızın satın alındığı zaman bütçede zorlamaya neden olması ve herkesin kullanımını sağlamak amacı ile ürünlerimizde kiralama imkânını sağlıyoruz. Hasta yatağı kiralama Güngören sipariş ile yatak kiralama işlemini yerine getiriyoruz. Bu sayede hem tedavi işlemi devam ediyor hem de bütçede bir zorlanma meydana gelmiyor. Her yatağımızda kiralanma imkânınız bulunur. Kiralanan ürünlerimiz sizlere temiz ve hijyenik olarak göndeririz. Ücretsiz teslimat işlemini gerçekleştirerek kiralama işleminizi yerine getiririz. Kiralama sonrası yatakta oluşabilecek arızalar için teknik desteği firmamızdan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir