skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatağı Rahatlığı

Hasta Yatağı Rahatlığı

Hasta yatağı durumu ağır ya da hafif hastalar tarafından kullanılan yataklara verilen isimdir. Hasta yataklarının amacı hasta bireylere bu zorlu süreçte daha rahat ve daha az ağrı sızı ile hastalığı atlatmalarına yardımcı olmaktır. Hastalıkta ilaç kadar moral de önemli bir etkendir. Hastanın morali ne kadar yüksek olursa hastalığı o kadar çabuk atlatır.

Firmamızın ürettiği hasta yatakları da özellikle durumu ağır hastalara moral vermek amacıyla en iyi kaliteyle üretilmiştir. Hasta yataklarımız ile artık yatağa bağlı hastalar daha da rahat hareket edebilecek.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatakları hastanın rahatı ve bütçesi bakımından çeşitli özelliklere ayrılmıştır. Motorlu, motorsuz ve ek özelliklere sahip çeşitli modellerde hasta yatağı üretimimiz mevcuttur. Motorlu hasta yatakları tek motorlu, çift motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olmak üzere incelenir.

  • Tek motorlu hasta yatakları sadece baş çevresi,
  • Çift motorlu hasta yatakları baş ve sırt çevresi
  • 3 motorlu hasta yatakları baş, sırt ve ayak çevresini hareket ettirir.

4 motorlu hasta yatakları ise yoğun bakımında kalan hastalar için üretilen özel yataklardır. Durumu ağır olan hastalar motorlu hasta yataklarını tercih etmelidir. Motorlu hasta yatakları kumanda aracılığıyla kontrol edilirken motorsuz hasta yatakları yatağından yanında bulunan bir kol yardımıyla hareket ettirilir. Motorsuz hasta yatakları 2 kademeli olarak üretilir ve hastanın baş-sırt bölgeleri hareket ettirilir.

Hasta yatağı çeşitleri

Hasta yatağı çeşitleri

Hasta Yatağı Ek Özellikler

Hasta yatakları lazımlık ve duş alma özelliklerine sahip olabilir. Lazımlık özelliği bulunan hasta yataklarının orta kısmında bir lazımlık bulunur ve hasta istediği zaman tuvalet ihtiyacını giderebilir. Lazımlık özellikli hasta yatakları gerekli mekanizmada üretilmiştir. Duş alma özellikli hasta yatakları ise pompa yardımı ile şişirilerek küvet haline gelir ve duş alma için tüm gerekli tesisat bu yataklarda kuruludur. Eğer çok ağır hastanız varsa bu özelliklere sahip hasta yataklarımızdan temin edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatakları fiyatları yatağın durumuna göre değişiklik gösterir. Motorlu hasta yatakları daha pahalıyken yatak ek özellik içerdiği zaman da fiyat artar. Firmamızdan gerekli hasta yataklarını ve havalı hasta yatağı ürünlerini temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir