skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatağında Teknik Servis Hizmeti Var Mı?

Hasta Yatağında Teknik Servis Hizmeti Var Mı?

Hasta yatakları satın alındığında veya kiralama hizmeti alındığında en merak edilen konulardan biri yatakta bir arıza olması sonucu ne olacak. Tüm hasta yatağı almayı düşünen veya alan kişilerin bu soruyu takip ettiğini biliyoruz. Hasta yatakları servisi mutlaka olmalı. Hasta yatağı alırken veya kiralama hizmeti gerçekleştirirken sözleşmede geçen maddelerde garanti belgesi ve teknik bakım servisiyle ilgili tüm detaylı bilgileri firmadan öğrenebilirsiniz. Almış olduğunuz modellerin hepsi için geçerli bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor teknik servis hizmeti. Dayanıklı ve sağlam standart şekilde üretilen hasta yatakları bakım, onarım ve teknik servis hizmeti sözleşmesi alacak kişilere sunulmakta.

Hasta Yatağı Teknik Servis Ve Bakım Hizmeti Nasıl Alınır?

Tüm hasta yataklarının modelleri için verilen hizmeti hasta yatağı alırken verilen sözleşme gereği hizmet almaktayız. Satın almış olduğunuz hasta yataklarının her an arıza durumlarında servis ekipleri hemen hasta yatağının bulunduğu yere gelerek uzman ve donanımlı bilgiye sahip teknisyen ekipler ürünü değerlendirme ve analiz yaparak gerekli tüm bakım ve teknik servis hizmetleri yapılmakta. Değişmesi gereken bir parça veya ürün olduğu zaman hasta yatağının çok hızlı ve güvenli bir şekilde değişim yapılmakta. Teknik ürün yelpazesi çok geniş olmasından dolayı hiç bir sorun yaşanmadan kısa sürede gerekli parçaların değişimi sağlanarak hizmet verilmektedir.

Hasta Yatakları

Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Periyodik Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Hasta yatakları yatağa bağımlı, felçli hastalar veya kısa süreli yatan hastaların konforlu ve rahatlıkla iyileşmesini sağlamak için üretilmiş medikal özelliklere sahip yatak çeşitleridir. Aktif kullanılan hasta yataklarının zamanla almış olduğunuz firma tarafından periyodik bakımları gerçekleştirilmekte. Hasta yataklarının elektrik aksamları veya diğer fonksiyonları zamanla bozulma veya farklı problemle karşılaşabilirsiniz. Bu durumlarda teknik servis hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz. Çok ucuz ve kalitesiz üretilen hasta yatak fiyatları piyasaya göre çok daha düşük olan firmalardan satın alınmış hasta yatakları çok kısa sürede bozulma ve problem yaratabilir. Bu nedenle konuya hâkim profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerine avantaj sağlayan firmalardan hasta yatağı satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir