skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatakları Her Yerde

Hasta Yatakları Her Yerde

Hasta yatakları çok özel yataklardır. Geçici ya da kalıcı olarak yatağa bağlı yaşayan hastalar için hasta yatakları çok ideal. Firmamızın ürettiği hasta yatakları hastalara sağladığı kolaylıklardan dolayı birçok alanda kullanılıyor. Hastanelerde, hasta bakım evlerinde, huzurevinde veya kişinin kendi evinde rahatlıkla kullanılan hasta yatakları çeşitli özelliklere sahiptir.

Firmamızın hastalar için ürettiği hasta yatakları ortopedik olmakla beraber havalı sisteme sahip. Ortopedik özelliği sayesinde hastalarımız rahat rahat yatakta vakit geçirebiliyor. Havalı sistem sayesinde ise hastaların terini yatak emiyor ve böylece hastalar kas tutulması ve grip olma gibi rahatsızlıklara yakalanmıyor.

Motorlu ve Motorsuz Hasta Yatakları

Firmamızın ürettiği yataklar motorlu ve motorsuz olmak üzere iki grupta incelenir. Motorlu hasta yatakları 4 kademede incelenir. Motorlu hasta yatakları sayesinde hasta kişi başını, gövdesini ve ayaklarını rahat hareket ettirebilir. Motorlu hasta yatakları uzaktan kumanda ile çalışır. Hasta kendi başına kumanda sayesinde yatağı hareket ettirebilir.

Motorlu Hasta Yatakları

Motorlu Hasta Yatakları

Motorsuz hasta yatakları 2 kademeli olarak incelenir. Motorsuz hasta yatakları sayesinde hasta kişi başını ve sırtını hareket ettirebilir. Motorsuz hasta yatakları yatağın yanında bulunan kol sayesinde çalışır.

Her İhtiyaca Yönelik Hasta Yatağı

Firmamız her ihtiyaca yönelik hasta yatağı üretiyor. Hasta yataklarımızın lazımlık ve duş alma özelliği bulunuyor. Bu sayede hasta kişiler hiç yerinden kalkmadan tuvalet ve banyo ihtiyacını karşılayabiliyor. Lazımlık ve duş alma özelliğine sahip hasta yatakları gerekli tüm teşkilata sahip. Durumu ağır olan ve ömür boyu yatalak kalacak hastaların yakını bu yatakları tercih ediyor.

Hastanın çektiği eziyetten çok hasta bakıcıları da bu süreci çok yorularak geçiriyor. Bizler hem hasta bireylere hem de hasta bakıcılarına gerekli konforu vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları çeşitli kriterlere göre değişiyor. Örneğin motorlu hasta yatakları motorsuz hasta yataklarına göre daha maliyetli oluyor. Lazımlık ve duş alma özelliği eklendiği zaman da fiyat artış gösteriyor. Firmamıza gelerek ihtiyacınız olan hasta yatağını kendiniz belirleyebilir ve buna yönelik bir fiyat alabilirsiniz. Size her daim kaliteli hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir