skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yatakları Neden Önemlidir?

Hasta Yatakları Neden Önemlidir?

Hasta yatakları hastaların rahatlığı ve tedavisi boyunca son derece önemli bir materyaldir. Hastalar normal yataklarda yatarken çoğu kez rahat edememektedirler. Hasta olan bir kişi bir de yataktan dolayı sıkıntı çekmemelidir. Aynı zamanda hasta bakan kişiler için normal bir yatakta yatan hastaya bakmak çok daha zordur. Fakat günümüzde, teknolojik gelişmelerle de, hem hastaların hem de hasta bakan kişilerinin rahatı ve konforu için birbirinden farklı özelliklere sahip, hasta yatakları üretilmektedir. Bu üretimleri gerçekleştiren firmamız hastalar için en iyi modelleri ortaya çıkarıyor.

Hasta yatağı ile kullanılan modellerimiz ortopedik hasta yatakları, hastaların kas ve iskelet sistemini korurlar. Özellikle hasta yatağı ile beraber, havalı yatak kullanımı, yara oluşmasını engellemektedir.

Ev Tip Hasta Yatakları Var mı?

Evde hasta bakanlar için, hastanın normal bir yatakta yatıyor olması hem hasta için hem de hasta yakınları için sıkıntı teşkil etmektedir. Hasta yataklarımızın fonksiyonel özelliklere sahip olması, evde de rahatlıkla kullanılabilmesine izin vermektedir. Hastane tipi hasta yatağı modelimiz ile ev tipi hasta yağı modellerimiz özellik olarak birbirinden farklıdırlar.  Evde yatağa bağlı hastası olanlar için, tuvalet olayını kolay bir şekilde çözümlemek adına, tuvaletli hasta yatağı modelleri mevcuttur. Ev tipi hasta yatakları seçiminde,  hastanın sağlık durumu göz önünde bulunduruyoruz.

Hasta Yatağı Model Ve Fiyatları                                   

Her hastanın durumuna uygun olarak farklı özelliklere sahip olan hasta yatağı modelleri mevcuttur.  Çok farklı özelliklere sahip olan hasta yatakları, hastaların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ve herkesin bütçesine uygun olan hasta yatakları fiyatları mevcuttur. Hasta yatakları modelleri, motorlu ve manuel olmak üzere kumada edilirken, çok daha farklı özelliklere sahip olan modelleri de vardır. Manuel hasta yatağı kiralama veya satın alma fiyatları, elektrikli ya da motorlu olan hasta yataklarının fiyatına göre daha uygundur. Kumandalı hasta yatakları,  kumanda yardımıyla hasta hiç hareket etmeden kolaylıkla yatırma veya oturtma gibi işlemler yapılmaktadır. Hasta yatağı fiyatları, kiralama ve satın alma da farklılıklar göstermektedir. Hasta yatağı fiyatı belirlenirken, yatağın motorlu veya manuel olmasının yanı sıra diğer bütün özellikleri fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Bu nedenle net bir fiyat söylemek zordur. İhtiyacınız olan hasta yatağı ve havalı yatak için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir