skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hasta Yataklarında Kalitenin Önemi

Hasta Yataklarında Kalitenin Önemi

Hasta yatakları hastanın yaşı ve geçirdiği hastalığa uygun özellikler taşıyacak nitelikte olmalıdır. Bunun için, profesyonel hizmet almak gerekecektir. Hastayı rahat ettirecek, hastalığı boyunca iyileşmesine yardımcı olacak yatak seçimi önem taşır. Çok fonksiyonlu olması, otomatik kumanda edilmesi de tercih sebepleri arasında gelir. Bunun için, uzman kişi ve kuruluşlardan yardım almak, profesyonel hizmet veren kuruluşlara yönelmek gerekecektir. Hasta yatağı alırken, çevreden duyulan tavsiyeler ve müşteri yorumları da seçimi etkileyecektir. Bu konuda araştırma yapmak, hasta yatağı seçiminde önem taşır.

Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Hasta yatağı alırken, bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bunun için, hastanın beklentileri ve hastalığın iyileşme sürecinde, yatakta geçirilen süre de önem taşır. Hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti veren kuruluşumuz, titiz hizmet anlayışına sahiptir. Her türlü detayı inceleyerek, uygun hasta yatağı satışını sunacaktır. Hasta yataklarında motorlu özellikler, otomatik kumanda edilmesi, hasta rahatı ve konforu için sunulan imkânlardır. İki, üç ya da dört motorla kumanda edilmesi, hastanın yatış, oturuş pozisyonlarına rahatlıkla ayarlanmasını sağlamaktadır. Hasta yakınları için önem taşıyan konulardan biri de güvenlik unsurudur. Hastayı bir yerden bir yere götürürken, rahat hareket edebilen, otomatik kilit özelliği olan tekerlekler önerilir.  Bu tekerleklerde bulunan ABS fren sistemi, gerek hasta gerekse hasta yakını için, güven ve rahatlık sunan bir özelliktir. Hasta yataklarında yan kısımlarda korkuluk olması da tercih edilecek özellikler arasındadır. Hasta yataklarında ortopedik özellikler, cilde uyumlu tekstil kullanımı tercih edilmelidir.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı

Hasta Yatağında Uygun Maliyetler

Yukarıda sayılan tüm özellikleri içeren hasta yataklarımız mevcuttur. İstendiği takdirde, hasta yatağı kiralama hizmetimiz de bulunur. Geçici süre için kullanılacak yataklar için önerilecek yöntem, kiralama hizmetidir. Hasta yataklarının yerinde kurulumu, firmamız tarafından yapılacaktır. Hasta yatakları fiyatları açısından da en uygun hizmeti, yine firmamız sunacaktır. Sektördeki diğer firmalara nazaran en kaliteli ve en uygun fiyat politikası, firmamız tarafından verilmektedir. İleri yaş hastaları için, havalı yatak seçenekleri sunulmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı hasta yatağı çeşitleri için, firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Hasta Yataklarında Kullanılan Aksesuarlar

Hasta yataklarının tam takım olmasını ve yüksek performans sağlamasına yardımcı birçok ek gereçten bahsetmek mümkündür. Bunlar her hasta yatağında bulunan aksamlar olmakla birlikte dilerseniz kendiniz bu ürünleri değiştirebilirsiniz. Firmamız bu konuda en kaliteli ürün garantisi ile size hizmet sunar ve piyasadaki en kaliteli hasta yatağı aksamlarını size yatak ile birlikte teslim eder.

Hasta Yatağı Aksesuarları

Hasta yatağı aksesuarları içinde birçok farklı üründen söz edilebilir. Başlıca hasta yatağı aksesuarları; hasta yatağı motoru, yatak korkuluk gereçleri, yatağın büyük aksesuar ve aksamları, kablo grupları, yardımcı trapez aletleri, ürünlerdir. Bu ürünler yatağın kurulum esnasında gereklidir ve yatağın tam anlamı ile kullanıma hazır hale getirilmesi için gereklidir. Firmamız tarafından ücretsiz olarak montajlanabilen bu aksesuarlar yatağın teslim edilmesi esnasında sizlere sunulur ve yatağa monte edilir.  Bu monte işlemlerinin ardından yatak bütün kullanım fonksiyonları ile sizlere sunulur.

Hasta Yatağı Döşekleri 

Bir yatağın normal şartlarda bile hizmet verebilmesi için mutlaka bir döşeye ihtiyacı vardır. Firmamızda size sunulan hasta yatakları karyola ile birebir uyumludur ve ortopedik özellik gösterir. Özel lazer kesimler ile tamamlanan yataklar yaylı şekilde üretilir tam anlamıyla kusursuz bir performans sağlar. Yatak tercihi ederken hastanızın ne kadar süre bu yatağı kullanacağı sizlere sorularak en doğru yatak modelini tercih etmeniz sağlanır.

Hasta Yatağı Şilteleri

Hasta yatağı kurulumunda gereken şilteler, yatak ile birlikte size teslim edilen aksesuar ürünleri arasında yer alır. Yatak şilteleri ile yatak üzerindeki ağırlık edinerek tek bir bölge üzerinde dönme meydana gelmesi önlenir. Hastanın yara çıkarmaması için de oldukça önemli olan şilteler yatak üzerinde kurulum yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Hasta Yatağı Yastıkları

Hasta hava döngü özelliği gösteren hasta yastıkları ile hastanın üst düzey bir rahatlığa kavuşması amaçlanır. Otomatik olarak ayarlayabileceğiniz hava kapasitesi ile bu yatakları hastanıza en uygun sekle getirebilirsiniz. Genelde standart şekilde bulunan yastıkları talebiniz halinde büyük boylarda da sizlere sunabiliriz. Medikal anlamda ihtiyaç duyacağınız her türlü medikal gereci firmamızdan temin edebilirsiniz. Hasta yatakları fiyatları hakkında da tüm bilgileri bizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir