skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Hastalara Özel Üretilen Yatak Tasarımları

Hastalara Özel Üretilen Yatak Tasarımları

Hastalık, süreç itibariyle çok olumlu izlenimler uyandıran bir durum değildir. Günümüzde birçok hasta gerek evde gerekse hastanelerde bu süreci yatakta geçirmek zorundadır. Başlı başına sıkıntılı olan hastalık döneminin olumsuz etkilerini azaltmak için hasta yatakları önem arz etmektedir. Firma olarak hastaların en rahat şekilde faydalanabilecekleri tarzda yataklar üretmekteyiz. Ürünlerimiz hastaları olduğu kadar onlara bakan kişileri de düşünerek tasarlanmıştır. Gerek yatağın mekanizması gerekse yatağının konforu açısından en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Hasta Yatakları Üretirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Firma olarak hasta yatağı imalatındaki ilk hedefimiz yatağın mümkün olduğunca rahat olmasıdırKullandığımız her malzemeyi özenle seçiyor ve sağlık açısından zararsız olmasına azami derecede dikkat ediyoruz. Yatakların üretiminde elektrikli motorlar kullanarak istenilen şekilde hareket ettirilmesine olanak sağlıyoruz. Bu husus sürekli yatakta olan hastalar için ve bakıcıları için büyük önem taşımaktadır. Hastanın yatış pozisyonundan oturur pozisyona gelmesi, daha rahat beslenmesi veya temizliğinin daha kolay yapılabilmesine yardımcı olan bir özelliktir. İstenilen her ölçü ve özellikte yatak üretimi yapmaktayız. Üretim esnasında da son teknoloji ürünü cihazlar kullanmaktayız.

Hasta Yataklarımızın Çeşitleri

Hastalık sürecinin verdiği zorlukları bir nebze olsun hafifletmek amacıyla ürettiğimiz yataklarda farklı çeşitlerimiz mevcuttur. Kendini hastanedeymiş gibi hissetmek istemeyen hastalar için ahşap tarzda ev tipi yataklarımız mevcuttur. Çocuk hastalar için onların yaş özelliklerine göre tasarlanmış yataklar üretmekteyiz. Felçli hastaların belki de en büyük problemi tuvalet ihtiyaçlarını uygun şartlarda giderememektir. Yataklarımızı tasarlarken onları da unutmadık. Felçli hastalar için de lazımlıklı yataklar imal ettik. Bunun dışında her çeşit yatağın motor sistemine göre 2, 3, 4 motorlu olmak üzere seçenekleri mevcuttur.

Firma Olarak Müşterilere Sunduğumuz İmkânlar

Yataklarımızın satışını yapmakla birlikte kiralama da yapabilmekteyiz. Firmamızın belirlediği hasta yatakları fiyatları her bütçeye uygun fiyatlardır. Firma olarak ekonomik fiyatlara kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamı içerisindedir. Bunun yanında 10 yıla kadar da yedek parça tedarik imkânı sunuyoruz. Hızlı teslimat seçeneğimiz de müşterilere sunduğumuz imkânlar arasındadır. İstanbul içerisindeki satışlarda aynı gün ücretsiz kurulum sağlıyoruz. Şehir dışına gerçekleşen satışların ise anlaşmalı kargolar güvencesiyle teslimat ve kurulumları gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir