skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Havalı Hasta Yatakları (İSTANBUL-ANKARA-İZMİR-BURSA)

Havalı Hasta Yatakları (İSTANBUL-ANKARA-İZMİR-BURSA)

Havalı hasta yatakları kiralama veya satın almak isteyen bireyler İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa illerinden sitemiz sayesinde indirimli satın alabilirler. Bunun için yapılması gerekenleri tüm yönleri ile burada bulabileceksiniz.

Havalı Hasta Yatakları Fiyatları

Yatalak hasta olan ve belirli bir süre yatmak zorunda kalan hastalar tarafından en çok tercih edilen yatak türlerinin başında havalı hasta yatağı geliyor. Hastaların bakımı boyunca ihtiyacı olan konforu sağlayan havalı hasta yatakları, sürekli yatmak zorunda olan hastaların da yaşadığı sorunları gideriyor.

Havalı Hasta Yatağı

Havalı Hasta Yatağı

Havalı Hasta Yatağının Avantajları na baktığımızda ise ; Farklı nedenler ile rahatsızlanan, hastane ya da evde uzun süre yatarak tedavi görmek zorunda olan kişiler için bu süreci daha kolay hale getiren hasta yatağı, farklı özellikleri ile kullanıcılarını mutlu ediyor. Son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilen hasta yataklarının farklı modelleri de göze çarpıyor. Hastalar özellikle yatalak durumunda olanlar belirli süre sonrasında vücutları ezilmektedir. Ancak havalı veya normal hasta yatağı satın aldıklarında bu sorun fazlası ile ortadan kalkacaktır. Sizlerde sevdiğinize değer veriyorsanız önceliğiniz onların yataklarını 4*4 yapmanızdan geçiyor. Fiyat teklifi almak isteyenler illerini belirtip hızlıca bilgi alabilirler.

Havalı Hasta Yatakları Özellikleri

Özellik olarak havalı yataklar çok faydalı olmakla beraber, günümüz şartlarında hastaların zarar görmesini önlemekte. Güvenlik, konfor ve kullanışlı özelliğe sahip olan hasta karyolası, kolay kullanıma sahip olması ile tercih ediliyor. Bununla beraber, sürekli yatma nedeni ile meydana gelebilecek sorunların da önüne geçiyor. En çok kullanılan yatak türlerinden biri olan havalı hasta yatağı, 2 motorlu bir çalışma sistemine sahiptir. Yan tarafında korkuluklar sayesinde hastaların rahat bir şekilde doğrulmasını ve hareket etmesini sağlar.

Sürekli yatma nedeni ile kişinin vücudunda oluşabilecek yaraları engellemek amacı ile tasarlanan havalı hasta yatakları sayesinde kişinin kan dolaşımı hızlanır ve terlemenin önüne geçilmiş olur. Havalı hasta yatakları kendi arasında baklava model, boru model ve pozisyon aldıran model olmak üzere 3’e ayrılır. Bu 3 havalı yatağın da sunduğu farklı özellikler ve avantajlar bulunmaktadır. Hastanın durumuna ve tedavi sürecine göre en uygun model tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir