skip to Main Content

Kaliteli ve uygun fiyatlı hasta yatağı hizmetleri söz konusu olduğunda, sektörün lideriyiz.

Hastalık süreci uzun da olsa kısa da olsa insanlar zor bir süreçten geçerler. Bu dönemi en iyi şekilde atlatmak ve yaşam kalitesini düşürmemek insanlar için son derece önemlidir. Hayatın en zor dönemi olan bu hastalık sürecinde hem hastaya hem de hastaya bakan kişiye kolaylık olması açısından hasta yatağı hizmeti sunulmaktadır.

Öne Çıkan Ürünlerimiz

Yatak çeşitleri hakkında her bilgiye sahip olmak isterseniz sitemizi takip edebilir ve kaliteli bir yatak modeli seçme imkanı elde edebilirsiniz.

Ev Tipi Hasta Yatakları

Evde hasta yatağı kullanımının yaygınlaştığı günümüz koşullarında biz de ev iyi ev tipi hasta yataklarını imal ediyoruz. Hastane yatağı rahatlığını siz de evinize taşıyarak hastanıza daha iyi şekilde bakım verebilirsiniz.

Dual Motorlu Hasta Yatakları

2 motorlu hasta yatağı olarak da bilinen bu yataklar temel iki hareket sistemine sahiptir. Bu hareket sistemi ile hastanın baş ve ayak kısmı yüksekliği ayarlanabilmektedir.

Piston Motorlu Hasta Yatakları

Yatağa asansör ve trendelenburg hareket kabiliyeti kazandıran piston motorlu yataklar, ileri düzey bakım işlemleri için ideal hasta yataklarıdır.

Havalı Yatak

Havalı hasta yatakları değişik modelleri ile stoklarımızda bulundurulmaktadır. Ventilasyon sistemi ile bası yaralarını engelleyen bu havalı yatak modellerinin pozisyon veren tipleri de firmamızda satılmaktadır.

Hizmetlerimiz

Özellik bakımından zengin olan hasta yatağı kiralama imkânı da bulunan yataklardır.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama servisimizde kira süresi bitmiş müşterilerimizden alınan tüm yataklar son derece hijyenik şartlarda sterilize edilmekte ve yeni kiracılara ulaştırılmaktadır.

Hasta Karyolası İmalatı

İmalatçı olarak sektörde yaklaşık 30 yıldır hizmet veriyoruz. Elektrikli hasta yatakları imalatı ve havalı hasta yatağı imalatı yapıyoruz.

Hasta Yatağı Tamir Bakım Hizmetleri

Motor, korkuluk, başlık gibi bozulan bir hasta yatağı parçanız varsa, bu parçaların tamirinde sizlere destek sağlıyoruz. Firmamızdan satın almış olduğunuz garanti kapsamındaki ürünleriniz ücretsiz olarak tamir ediliyor ve bakımı yapılıyor.

Satılık Hasta Yatakları

Hasta yatağı satın alma zorunluluğunuz doğduysa mutlaka firmamızla irtibata geçerek, hastanıza en uygun hasta yatağı seçimi konusunda destek alabilirsiniz.

Bir Karar Verdiniz Mi? Haydi Başlayalım!

Ürün veya hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiyseniz bundan sonraki aşamalar çok kolay. Müşteri temsilcimizle irtibat kurarak, satın almak istediğiniz ürün veya hizmeti bildirerek, adresinizi bırakmanız yeterlidir.