skip to Main Content

İnsanlar Bizim Yataklarımızı Tercih Ediyor!

Uzun yıllardır hasta yatağı imalatı, satışı ve kiralaması hizmeti veriyoruz. Yatan hastaların ihtiyaçlarını karşılayıp yaşam standartlarını yükseltmek için üstün özellikli hasta yatakları üretip hizmetinize sunuyoruz. Ev kullanımına uygun olarak tasarladığımız hasta karyolasını isterseniz satın alabilir isterseniz hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanarak istediğiniz süre kadar kiralama yapabilirsiniz.

Firmamız tarafından hasta yatakları ile hizmet verilmektedir. Sunmuş olduğumuz hasta yataklarının tamamı, tedavi sürecini desteklemek ve kolaylaştırmak amacı ile kullanılmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan hasta yataklarının ev tipi modelleri de bulunmaktadır. Bununla birlikte çocuklara uygun olan veya hastanelerde kullanıma müsait yataklar da sunmaktayız.

Sadece hastalık sürecinde değil, yaşlı ve uzun süre yatağa bağımlı halde hayatını sürdüren hastalara karşı kalite standartlarını en yüksek düzeyde tutan firmamız tek hasta karyolası ya da tek yatak üretimini ve satışı yapmak için pazarda yerini almıştır.

Birçok hastanın rahatlığı ve konforunu sağlamanın dışında vücudunda yatmaktan kaynaklı oluşan yatak yaralarına karşı da önleyici olan havalı yataklar en çok tercih edilen ihtiyaçlardandır.

Firmamız tarafından aynı zamanda uygun hasta yatağı fiyatları ile hizmet verilir. Bu sayede de her bütçeden insana imkanlar sunulur. Satın almaya gücü yetmeyen kişiler kiralama yapmaktadır.

Firmamız tarafından hem kaliteli hem de kullanışlı ürünler oluşturulmuştur. Bu ürünler ile hastalara çok büyük fayda sağlamaktayız. Hasta yatağı kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Ürün veya hizmetlerimiz için söyleyecek hoş bir şeyin var mı? Bize bir mesaj gönder.

Kişinin kendisi veya bir yakınının ameliyat sonrası dinlenme zamanında ya da farklı hastalıklar söz konusu olduğunda ihtiyacı olan en önemli şey hasta yatağı olacaktır. Bundan dolayı müşterilerimiz tarafından da hasta yatağı nasıl olmalıdır, konfor için ne gereklidir soruları sürekli firmamız çalışanlarına yöneltilmekte. Herhangi bir firmadan da alınabilen veya kiralanabilen hasta yataklarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta hasta ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılanabilmesi, iyileşme dönemine etkisi ve konforlu olmasıdır.