skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Pozisyon Veren Havalı Yatak

Pozisyon Veren Havalı Yatak

Hasta yatakları, yatarak tedavi edilen hastalar için özel olarak tasarlanan yataklardır. Pozisyon veren havalı yatak hastaya hareketlilik sağlayan yapısı ile rahat ve konforlu bir hasta yatağıdır. Sürekli yatan hastalarda yatağa uygulanan basınç sonucu oluşan bası yaralarının oluşumu önler. Vücutta oluşan hasta yaraları var ise kısa sürede iyileşmesine yardımcı olur. Yatan hastaların sağlıklı ve rahat bir tedavi süreci geçirebilmeleri için kaliteli pozisyon veren hasta yatakları üretimi, satışı ve kiralaması hizmeti veriyoruz. Hastanın pozisyonuna göre şekil alan ve hastaya hareketlilik imkânı sunan bu hasta yatağı modelimiz pozisyon veren havalı yatak olarak piyasadaki en iyi hasta yatağı olma özelliğindedir.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Özellikleri

Pozisyon alabilen havalı yatak modelimiz sol, orta ve sağ pozisyonlarda 25 dereceye kadar dönmektedir. Elektriğe bağlı bir motor ile çalışan yatak 8 dakikada bir hareketlilik durumuna geçer. 3 fonksiyonlu bir hasta yatağı olan modelin motoru üzerinde bulunan tuşlar yardımı ile sertlik derecesini ayarlayabilirsiniz. 200 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip olan yatak oldukça sessiz çalışır ve hastayı rahatsız etmez. 21 adet havalandırma borusuna sahip olan havalı yatak modeli terlemeyi önleyerek hastada sırt ve kalçada oluşabilecek yatak yaralarının oluşumunu havalandırma sistemi ile önler. Hastanın kan dolaşımını iyi yönlü düzenleyen yatak sağlıklı bir tedavi süreci geçirmesini sağlar. Yatak üzerinde bulunan sıvı geçirmez kılıf silinebilen ve yıkanabilen özelliklerde olup hijyenik bir kullanım imkanı sunar.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Hizmeti

Yatan hastalar için özel olarak tasarlayıp ürettiğimiz hasta yatağı modelleri ile hizmet veriyoruz. Kalite standartlarında üstün özellikler ile dizayn ettiğimiz pozisyon veren havalı yatak modelimiz sürekli yatan hastalar için sağlıklı ve rahat bir tedavi süreci için özel olarak dizayn edilmiştir. Kalite standartlarından ürettiğimiz hasta yatağı ileri teknoloji ile donatılmış özelliklerdedir. Hasta yatakları fiyatları müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile her bütçeye uygun cazip ödeme imkânları ile düzenlenir. Hastanızın durumuna ve ihtiyacınıza uygun olarak hasta yatağı satın alabileceğiniz gibi kiralama da yapabilirsiniz.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Fiyatları

Firmamızda Witra marka pozisyonlu havalı yatak satış fiyatı 2.400 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir