skip to Main Content
İletişim: 90-534-923-1906
Sağlıkta Yatak Teknolojisinin Önemi

Sağlıkta Yatak Teknolojisinin Önemi

Sağlık söz konusu olduğunda gelişen imkânlar neticesinde çok çeşitli ürünler insan kullanımına sunulmuştur. Özellikle kas ve eklem problemlerinin yaşanmaması adına insan vücudunun şeklini alan ortopedik yataklar, her geçen gün üretim teknolojisi ile birlikte çeşitlenmektedir. Ancak sağlıklı bir kişinin ihtiyaçlarından daha fazlasını gidermeye yönelik hasta yatağı adı verilen teknolojik yataklar, bilinen ve alışılagelmiş yatak anlayışını tamamen değiştirmeye başlamıştır. Bu yataklar; rahat bir uyku ve ortopedik özelliklerden çok daha fazlasını vaat etmekte ve nitelikleri gereği pek çok bakımdan hayatı kolaylaştırmaktadırlar.

Hasta Yatağı Kimler İçin Üretilmektedir?

Hasta yatakları gerek görünümleri ile gerekse işlevleri ile sıradan yataklardan çok farklıdır. Her şeyden önce sıradan yataklar; yatay konumda sabitken, hasta yatağı, sahip olduğu mekanik parçalar ve elektrik motorları ile belirli kısımları veya tamamı hareket edebilmektedir. Üstelik bu hareketi için insan gücüne ihtiyaç duyulmamakta ve bir kumanda vasıtasıyla bu işlemi gerçekleştirmektedir. Hasta yatağı, herhangi bir sebepten dolayı vücudunun bir kısmını veya tamamını hareket ettiremeyen hastaların ve yakınlarının hayatını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanıp üretilirler. Bu hastalar genellikle; doğuştan veya sonradan yaşanılan felç veya benzeri hastalıkları yaşayanlar olabileceği gibi ağır yanıklar, cerrahi operasyonlar sonrası iyileşme dönemleri ve kemik kırıkları gibi sağlık problemlerini yaşayanlar da olabilmektedir.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta Yatağı Çeşitleri

Bu Yatakları Satın Almak Dışında Bir Seçenek Var Mıdır?

Hasta yataklarını, pek çok hastalık ve rahatsızlık için kullanılmakta ve ihtiyacın türüne göre tasarlıyoruz. Hasta yatakları fiyatları yatağın türlerine göre değişiklik göstermekte olup, bütün çeşitleri kullanıcılar için gayet makul ve ekonomik düzeydedir. Bununla birlikte ömür boyu bu yatağa ihtiyacı olmayan kişiler veya satın almayı düşünmeyenler için, hasta yatağı kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Tüm yataklar; sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, bünyelerinde bulunan çeşitli aparatlar ile hastanın ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmesini sağlayan bir tasarıma sahiptirler.

Firmamızda Satışa Sunulan Hasta Yatağı Çeşitleri

  • Elektrikli motoru ile çalışan hareketli hasta yatakları
  • Evde kullanım için özel üretilmiş ahşap hasta yatakları
  • Hastane odaları için imal edilen hastane yatağı çeşitleri
  • Ortopedik ve havalı hasta yatağı çeşitleri

Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim ve evde yatak montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Elektrik kesintilerine karşın, bünyelerinde bulunan piller aracılığıyla hareketli aksamları çalışmaya devam eden bu yatakları, 2 yıllık garanti kapsamı altında sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir